Astilbe japonica 'Köln'
Astilbe japonica 'Köln'
Spirea
Variatie
Verzending binnen 3-10 werkdagen
- Prachtige vaste plant met delicate, roze bloemen
- Geeft een vleugje elegantie en kleur aan je tuin
- Perfecte keuze voor schaduwrijke plekken
- Bloeit van juni tot augustus voor een weelderig schouwspel
- Donkergroene bladeren zorgen voor contrast en structuur
- Voegt een vleugje romantiek toe aan je borders of tuinbedden
Verzorging en water
De Astilbe japonica 'Köln' heeft regelmatig water nodig, vooral tijdens droge periodes. Zorg ervoor dat de grond altijd licht vochtig is, maar vermijd dat de wortels in water blijven staan. Geef bij voorkeur water aan de basis van de plant om schimmelvorming te voorkomen.
Onderhoud
Om de Astilbe japonica 'Köln' gezond te houden, is het belangrijk om verwelkte bloemen regelmatig te verwijderen. Dit stimuleert de groei van nieuwe bloemen en zorgt voor een langere bloeiperiode. In het najaar kun je de plant terugsnoeien tot aan de grond om de groei in het volgende seizoen te bevorderen.
Standplaats
De Astilbe japonica 'Köln' gedijt het beste op een plek met halfschaduw tot schaduw. Zorg ervoor dat de plant beschermd is tegen de felle middagzon, vooral tijdens warme zomerdagen. De grond moet vochtig en goed doorlatend zijn, bij voorkeur rijk aan organisch materiaal.
| Bloeimaand | |
|---|---|
| Aantal per m2 | 6 tot 9 |
| Max hoogte volgroeide plant | 70 cm |
| Plant familie | Astilbe | Spirea |
| Standplaats | Halfschaduw |
| Eigenschappen | Kuipplant, Goed winterhard, Snijbloem |
| Bloemkleur | Roze |
| Bladkleur | Groen |
Gratis levering BE vanaf €99
Bestelling BE < €99: Levering €9.99
Gratis levering NL, DE, FR, LUX, AT vanaf 109 euro
Bestelling NL, DE, FR, AT, LUX < €109: Levering €11.99
Levering seizoen 5 tot 10 werkdagen
Eco, kado, maaltijdcheques
- Eco Edenred - Sodexo - Monizze met online @ bij afrekenen betaalmethode
- Kado en Maaltijdcheques Edenred - Sodexo - Monizze met mobiele betaalterminal bij levering na afspraak